Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi’nde 19. hafta geride kaldı
Bayanlar Plaj Voleybolu Ligi’nde 4. hafta başladı
Galatasaray Daikin ve VakıfBank Süper Kupa’da Dörtlü Final’e yükseldi
Kamuoyu açıklaması
İstanbul ilinde açılan Voleybol Aday Hakem Kursu sınav sonuçları
Çamlıca Bahçeşehir Koleji Fabrika Voleybol Okulu açılıyor
2015 Avrupa Oyunları’nda gruplar belli oldu
Puan Durumları


Voleybol 1. Ligi (Erkek)
Sıra Takım O G M A VPGPTP
1 HALKBANK 19 19 0 57 10 56 2.1 58.1
2 ARKAS SPOR 19 15 4 49 20 44 2.1 46.1
3 ZİRAAT BANKASI 19 14 5 46 29 39 3.3 42.3
4 FENERBAHÇE 19 12 7 45 28 37 2.3 39.3
5 GALATASARAY FXTCR 19 12 7 43 35 33 2.8 35.8
6 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 39 34 30 1.9 31.9
7 BEŞİKTAŞ 19 9 10 35 36 29 1.4 30.4
8 M.MİLLİ PİYANGO 19 8 11 37 39 26 1.9 27.9
9 ŞAHİNBEY BLD. 17 3 14 26 46 12 0.7 12.7
10 İNEGÖL BLD. 18 3 15 20 48 11 1.0 12.0
11 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 19 4 15 20 53 10 0.3 10.3
12 PALANDÖKEN BLD. 19 3 16 12 51 9 0.0 9.0
TV'de Voleybol
Pazartesi
Adnan Paşaoğlu - Smaç
Smart Spor 14.00
Salı
Son Set - Burcu Hakyemez Dal
NTV Spor 17.30
5. Set - Metin Görgün
Sports TV 21.30
Çarşamba
Özlem Özçelik ile Tie Break
BJK TV 17.00
Perşembe
Smaçör - Aslı Duru
FB TV 10.00
Telesmaç - Faruk Mutkan
TRT Spor 21.00
Cumartesi
Metin Görgün ile Smaç
Sports TV 17.00
TV Canlı Yayın Programı
28 Şubat 2015 Cumartesi
14:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
17:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - GALATASARAY FXTCR
01 Mart 2015 Pazar
13:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - BURSA B.ŞEHİR BLD.
14:00 Haber 61 Tv
VOLEYBOL 2. LİGİ (Erkek) B Grubu
TRABZONSPOR - K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD.
16:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ÇANAKKALE BLD. - VAKIFBANK
17:00 FB Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
FENERBAHÇE GRUNDIG - BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT
07 Mart 2015 Cumartesi
13:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
GALATASARAY FXTCR - ŞAHİNBEY BLD.
17:30 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY DAIKIN
İddaa Maçları
28 Şubat 2015 Cumartesi
13:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HALKBANK - GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK
15:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
M.MİLLİ PİYANGO - PALANDÖKEN BLD.
17:30
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
ZİRAAT BANKASI - ARKAS SPOR
15:30
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İNEGÖL BLD. - ŞAHİNBEY BLD.
14:00NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
17:00D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - GALATASARAY FXTCR
16:30
VOLEYBOL 2. LİGİ (Bayan) A Grubu
IŞIKKENT - SERAMİKSAN
13:00
VOLEYBOL 2. LİGİ (Bayan) B Grubu
YENİ HENDEK - MALTEPE YALI SPOR
17:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SARIYER BLD. - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mart 2015 Pazar
14:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - İLBANK
13:00D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - BURSA B.ŞEHİR BLD.
17:00FB Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
FENERBAHÇE GRUNDIG - BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT
15:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
NİLÜFER BLD. - iDMANOCAĞI
16:00NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ÇANAKKALE BLD. - VAKIFBANK
14:30
VOLEYBOL 2. LİGİ (Erkek) A Grubu
BAL SPOR CHOKOLIVA - BİGADİÇ BLD.
14:00
VOLEYBOL 2. LİGİ (Erkek) B Grubu
PAYAS BLD. 1975 - TOKAT BELEDİYE PLEVNE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.
164 Online Ziyaretçi