Erkekler Süper Kupa Dörtlü Finali basın toplantısı yapıldı
Ünilig’de Lig Etabı tamamlandı
Yıldızlar (kız-erkek) grup müsabakalarının oynanacağı yer ve tarihler belli oldu
Erkekler Süper Kupa Dörtlü Finali basın toplantısı duyurusu
U18 Bayan Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası için Bulgaristan’a gitti
Schweriner SC: 3 Bursa Büyükşehir Bld.: 1
GDS kullanımı Erkekler Süper Kupa Dörtlü Finali ile başlıyor
Puan Durumları


Voleybol 1. Ligi (Erkek)
Sıra Takım O G M A VPGPTP
1 HALKBANK 22 22 0 66 11 65 2.1 67.1
2 ARKAS SPOR 22 18 4 58 21 53 2.1 55.1
3 ZİRAAT BANKASI 22 16 6 52 33 45 3.3 48.3
4 FENERBAHÇE 22 14 8 52 34 42 2.3 44.3
5 GALATASARAY FXTCR 22 13 9 47 43 35 2.8 37.8
6 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 47 44 34 1.9 35.9
7 M.MİLLİ PİYANGO 22 10 12 43 45 31 1.9 32.9
8 BEŞİKTAŞ 22 9 13 40 45 31 1.4 32.4
9 ŞAHİNBEY BLD. 22 6 16 37 54 21 0.7 21.7
10 PALANDÖKEN BLD. 22 5 17 18 56 15 0.0 15.0
11 İNEGÖL BLD. 22 3 19 26 60 14 1.0 15.0
12 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 22 4 18 22 62 10 0.3 10.3
TV'de Voleybol
Pazartesi
Adnan Paşaoğlu - Smaç
Smart Spor 14.00
Salı
Son Set - Burcu Hakyemez Dal
NTV Spor 17.30
5. Set - Metin Görgün
Sports TV 21.30
Çarşamba
Özlem Özçelik ile Tie Break
BJK TV 17.00
Perşembe
Smaçör - Aslı Duru
FB TV 10.00
Telesmaç - Faruk Mutkan
TRT Spor 21.00
Cumartesi
Metin Görgün ile Smaç
Sports TV 17.00
TV Canlı Yayın Programı
27 Mart 2015 Cuma
18:00 BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - BEŞİKTAŞ
28 Mart 2015 Cumartesi
14:00 BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - ÇANAKKALE BLD.
14:00 Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
HALKBANK - GALATASARAY FXTCR
16:30 Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
ARKAS SPOR - ZİRAAT BANKASI
17:00 D-Smart
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - PGE Atom Trefl SOPOT(Polonya)
29 Mart 2015 Pazar
13:00 BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT
17:30 Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
FİNAL TAKIMI 1 - FİNAL TAKIMI 2
03 Nisan 2015 Cuma
16:00 BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT - BEŞİKTAŞ
17:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - ZİRAAT BANKASI
19:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
GALATASARAY FXTCR - FENERBAHÇE
3. Lig Final İddaa Maçları
29 Mart 2015 Pazar
12:00  
İBA KİMYA TED KOLEJ. - BAHÇELİEVLER BLD.
14:00  
1907 DORA ART YAPI - PAMUKSPOR
16:00  
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - BEYKOZ BLD.
18:00  
NUMUNE DSİ - MERİNOS
30 Mart 2015 Pazartesi
13:00  
BAHÇELİEVLER BLD. - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
15:00  
PAMUKSPOR - NUMUNE DSİ
17:00  
BEYKOZ BLD. - İBA KİMYA TED KOLEJ.
19:00  
MERİNOS - 1907 DORA ART YAPI

 

İddaa Maçları
27 Mart 2015 Cuma
16:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ÇANAKKALE BLD. - BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT
18:00BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - BEŞİKTAŞ
28 Mart 2015 Cumartesi
14:00BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - ÇANAKKALE BLD.
16:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT - İLBANK
14:00Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
HALKBANK - GALATASARAY FXTCR
16:30Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
ARKAS SPOR - ZİRAAT BANKASI
17:00D-Smart
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - PGE Atom Trefl SOPOT(Polonya)
29 Mart 2015 Pazar
15:00
2014 CEV Bayanlar Challenge Kupası (Bayan)
BURSA B. ŞEHİR BLD. - Schweriner SC(Almanya)
17:30Sports TV
SÜPER KUPA (Erkek)
FİNAL TAKIMI 1 - FİNAL TAKIMI 2
14:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
ŞAHİNBEY BLD. - GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK
16:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
PALANDÖKEN BLD. - İNEGÖL BLD.
13:00BJK Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT
15:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ÇANAKKALE BLD. - İLBANK
30 Mart 2015 Pazartesi
16:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İNEGÖL BLD. - ŞAHİNBEY BLD.
18:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK - PALANDÖKEN BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.