TVF

Bizi Takip Edin

Millilerimiz İzmir’de Kampa Girdi

19 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Manisa-Turgutlu’da düzenlenecek olan 2017 FIVB 20 Yaş Altı Bayanlar Dünya Voleybol Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri İkinci Raunt’ta mücadele edecek olan U20 Bayan Voleybol Milli Takımımız, İzmir’de kampa girdi. Elemelerde F Grubu’nda Rusya, Hollanda ve Hırvatistan ile mücadele edecek millilerimiz, 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü ikinci etap kamp çalışmaları için Manisa-Turgutlu’ya geçecek.

 

20 Yaş Altı Bayan Voleybol Milli Takımımızın kamp kadrosu şöyle;

 

TEKNİK EKİP

Takım Menajeri: Asuman Karakoyun

Başantrenör: Mustafa Suphi Doğancı       Eczacıbaşı Spor Kulübü

Yardımcı Antrenör: Aydın Bilgiç              Seramiksan Spor Kulübü

Yardımcı Antrenör: Kaan İncekara         Arkas Spor Kulübü

İstatistik Antrenörü: Umut Kızrak          Arkas Spor Kulübü

Fizyoterapist: Seda Biçici

Kondisyoner: Arda Çaylı                              Halkbank Spor Kulübü

Masör: Savaş Akkaya                                      İnegöl Belediye Spor

 

OYUNCULAR

Aslıhan Kılıç                                     Halkbank Spor Kulübü

Ayçin Akyol                                      Karayolları Genel Müdürlüğü Spor Kulübü

Buket Gülübay                                 VakıfBank Spor Kulübü

Ceren Nur Domaç                           Eczacıbaşı Spor Kulübü

Çağla Erdem                                    Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü

Duygu Nur Doğan                          Halkbank Spor Kulübü

Ezgi Akyaldız                                   Karşıyaka Spor Kulübü

İdil Naz Kanbur                              Galatasaray Spor Kulübü

Melisa Memiş                                 Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kulübü

Saliha Şahin                                    Karayolları Genel Müdürlüğü Spor Kulübü

Selmin Karahan                             Anakent Spor Kulübü

Sinem Bayazıt                                Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü

Tuğba Şenoğlu                               Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Tutku Burcu Yüzgenç                  Halkbank Spor Kulübü

Yasemin Güveli                            Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Yasemin Özel                                Karşıyaka Spor Kulübü

Zehra Güneş                                  Beşiktaş Jimnastik Kulübü

 

Elemelerin maç takvimi şöyle;

 

19 Mayıs 2017 Cuma

15.30 | Hollanda – Rusya (Yıldırım Beyazıt Spor Salonu)

18.00 | Türkiye – Hırvatistan (Yıldırım Beyazıt Spor Salonu)

 

20 Mayıs 2017 Cumartesi

15.30 | Rusya – Hırvatistan (Yıldırım Beyazıt Spor Salonu)

18.00 | Hollanda – Türkiye (Yıldırım Beyazıt Spor Salonu)

 

21 Mayıs 2017 Pazar

15.30 | Hırvatistan – Hollanda (Yıldırım Beyazıt Spor Salonu)

18.00 | Rusya – Türkiye (Yıldırım Beyazıt Spor Salonu)

Bu Yazıya Oy Verin