Türkiye 0 – 3 İran

24 Ağustos – 03 Eylül 2017 tarihleri arasında Polonya’da organize edilecek 2017 CEV A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri öncesinde ikinci etap kamp çalışmalarını İstanbul’da sürdüren A Erkek Voleybol Milli Takımımız, bugün (02 Ağustos 2017 Çarşamba), TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynadığı hazırlık karşılaşmasında İran’a 23-25, 15-25, ve 23-25’lik setlerle 0-3 mağlup oldu. Millilerimiz, ekstra oynanan setleri de 27-29 ve 19-25 kaybetti.

Millilerimizin ikinci etap kamp çalışmaları süresinde oynayacağı hazırlık karşılaşmalarının programı şöyle;

 

 

TARİH MAÇ SAAT SALON
02 Ağustos 2017 Çarşamba Türkiye 0 – 3 İran 18.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
04 Ağustos 2017 Cuma Türkiye – Bulgaristan 18.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
05 Ağustos 2017 Cumartesi Türkiye – Çek Cumhuriyeti 18.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
06 Ağustos 2017 Pazar Türkiye – Çek Cumhuriyeti 18.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
07 Ağustos 2017 Pazartesi Türkiye – Çek Cumhuriyeti 18.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
18 Ağustos 2017 Cuma Türkiye – Tunus 18.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
19 Ağustos 2017 Cumartesi Türkiye – Tunus 18.00 TVF Burhan Felek Voleybol Salonu

 

 
Millilerimizin ikinci etap kamp kadrosunda şu isimler yer alıyor;

TEKNİK EKİP

Başantrenör Joshko Milenkoski
Antrenör Akif Gökhan Öner
Yardımcı Antrenör Mert Karatop
Yardımcı Antrenör Çağlar Dayı
Kondisyoner Ersin Soysal
İstatistik Antrenörü Aykut Aydın
İstatistik Antrenörü İlker Altan
Fizyoterapist Abdullah Akay
Fizyoterapist Ender Kaya
Masör Hamza Güçlü
Masör Aziz Azad Dural

 

 

OYUNCULAR

Adis Lagumdzija Galatasaray Spor Kulübü
Alperay Demirciler Fenerbahçe Spor Kulübü
Arslan Ekşi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Baturalp Burak Güngör Ziraat Bankası Spor Kulübü
Burutay Subaşı Halkbank Spor Kulübü
Caner Pekşen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Emre Batur Halkbank Spor Kulübü
Gökhan Gökgöz Arkas Spor Kulübü
Hakkı Çapkınoğlu Arkas Spor Kulübü
Halil İbrahim Yücel Galatasaray Spor Kulübü
Hasan Yeşilbudak Halkbank Spor Kulübü
İbrahim Emet Fenerbahçe Spor Kulübü
İzzet Ünver Maliye Piyango Spor Kulübü
Kadir Cin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Mert Marko Matić İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Metin Toy Fenerbahçe Spor Kulübü
Murat Yenipazar Hypo Tirol
Samet Faik Güneş Halkbank Spor Kulübü
Yiğit Gülmezoğlu Arkas Spor Kulübü

Bu Yazıya Oy Verin