TVF

Bizi Takip Edin

U18 Bayan Voleybol Milli Takımımızın Kampı Devam Ediyor

01 – 09 Nisan 2017 tarihleri arasında Hollanda’nın Arnhem şehrinde düzenlenecek olan CEV 18 Yaş Altı Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri’nde mücadele edecek olan U18 Bayan Voleybol Milli Takımımız, hazırlıklarına Bursa’dan sonra İstanbul’da devam ediyor. Turnuvaya günde çift antrenmanla çalışan millilerimiz, 30 Mart 2017 Perşembe günü finallerin oynanacağı Arnhem şehrine hareket edecek.

 

Finallerde 1. Grup’ta yer alacak olan millilerimiz, ev sahibi Hollanda, Bulgaristan, Rusya, Almanya ve İtalya ile mücadele edecek.

 

Millilerimizin kamp kadrosu şöyle;

 

Kafile Başkanı:              Bahar Mert Üçoklar

Takım Menajeri:             Asuman Karakoyun

Başantrenör:                 Onur Çarıkçı

Yardımcı Antrenör:       Raşit Berk İnanç

Yardımcı Antrenör:       Gençer Yarkın

İstatistik Antrenörü:     Canberk Tekmen

Fizyoterapist:                Sinan Akoğlu

Kondisyoner:                Gurbet Katar

Masör:                           Sibel Kahyalıoğlu

 

OYUNCULAR

Adlin Kaymaz                 Halkbank Spor Kulübü

Derya Cebecioğlu           Vakıfbank Spor Kulübü

Duru Aksu                       TVF Spor Lisesi

Ebrar Karakurt                Vakıfbank Spor Kulübü

Elif Şahin                        TVF Spor Lisesi

Eylül Karadaş                 İlbank Spor Kulübü

Fatma Nur Yılmaz         TVF Spor Lisesi

Göknur Silen                 Yeşilyurt Spor Kulübü

İlayda İşçimen              İlbank Spor Kulübü

İlkin Aydın                    TVF Spor Lisesi

Kezban Ezgi Kara        Halkbank Spor Kulübü

Melda Güler                 TVF Spor Lisesi

Merve Atlıer                 Eczacıbaşı Spor Kulübü

Selen Durusoy             Eczacıbaşı Spor Kulübü

Selen Ursavaş              İlbank Spor Kulübü

Simay Kurt                   Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kulübü

Yaprak Erkek               İlbank Spor Kulübü

Zeynep Üzen                Eczacıbaşı Spor Kulübü

 

Millilerimizin CEV 18 Yaş Altı Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri 1. Grup maç takvimi şöyle;

 

01 Nisan 2017 Cumartesi

16.00 | Almanya – Türkiye

 

02 Nisan 2017 Pazar

16.00 | Bulgaristan – Türkiye

 

04 Nisan 2017 Salı

18.30 | Türkiye – İtalya

 

05 Nisan 2017 Çarşamba

21.00 | Hollanda – Türkiye

 

06 Nisan 2017 Perşembe

18.30 | Türkiye – Rusya

 

Not: Karşılaşmaların başlama saatleri, Türkiye saatine göre belirtilmiştir.

 

Turnuvada 07-08-09 Nisan 2017 tarihlerinde çeyrek final, sıralama, yarı final, 3’üncülük – 4’üncülük ve final müsabakaları oynanacak.

 

Şampiyona Statüsü: Grup maçlarının sonunda, grubunu ilk iki sırada bitiren takımlar yarı final oynamaya hak kazanacak. Grup aşamasını üçüncü ve dördüncü sırada bitiren takımlar, sıralama karşılaşmaları oynayacak.

 

 

 

Bu Yazıya Oy Verin