TVF

Bizi Takip Edin

2017 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda İlk Gün Sona Erdi

2017 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu’nun ilk ayağı olan Erciyes Etabı’nda ilk gün, bugün (18 Şubat 2017 Cumartesi) oynanan 34 karşılaşmayla sona erdi.

 

Günün sonuçları şöyle;

 

Erkekler Kategorisi

Haktan Yıldız / Eyüp Çarıkçı 0 – 2 Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin (6-11, 9-11)

Kerimhan Kaynak / Thomas Cercis Önder 0 – 2 Mehmet Çıvgın / Burak Balıbey (8-11, 7-11)

Mert Kurt / Ufuk Kababurun 1 – 2 Emir Kavuzlu / Kemal Şah (18-20, 11-7, 6-11)

Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 1 – 2 Dündar Yıldırım / Borak Pelenk (7-11, 12-10, 9-11)

Ali Berke Sağır / Koray Baytemur 2 – 0 Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş (11-6, 11-9)

Adrian “Priky” Pricop / Bogdan Necula (ROU) 0 – 2 Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin (11-13, 9-11)

Mehmet Çıvgın / Burak Balıbey 1 – 2 Emir Kavuzlu / Kemal Şah (3-11, 11-9, 9-11)

Sercan Karav / Mehmet Can Kasap 1 – 2 Dündar Yıldırım / Borak Pelenk (4-11, 11-16, 2-11)

Ali Berke Sağır / Koray Baytemur 0 – 2 Murat Giginoğlu / Sefa Urlu (7-11, 7-11)

Mert Kurt / Ufuk Kababurun 2 – 0 Kerimhan Kaynak / Thomas Cercis Önder (11-5, 11-5)

Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş 2 – 1 Mehmet Çıvgın / Burak Balıbey (11-7, 11-13, 11-9)

Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2 – 0 Adrian “Priky” Pricop / Bogdan Necula (11-2, 11-7)

Mert Kurt / Ufuk Kababurun 2 – 0 Ali Berke Sağır / Koray Baytemur (11-8, 11-7)

Haktan Yıldız / Eyüp Çarıkçı 2 – 1 Sercan Karav / Mehmet Can Kasap (13-11, 7-11, 11-6)

Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin 2 – 0 Emir Kavuzlu / Kemal Şah (11-7, 11-7)

Dündar Yıldırım / Borak Pelenk 0 – 2 Murat Giginoğlu / Sefa Urlu (9-11, 8-11)

Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş 1 – 2 Yusuf Özdemir / Ali Cebeci (9-11, 11-6, 8-11)

Mert Kurt / Ufuk Kababurun 2 – 0 Haktan Yıldız / Eyüp Çarıkçı (11-7, 11-8)

Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 0 – 2 Dündar Yıldırım / Borak Pelenk (6-11, 5-11)

Mert Kurt / Ufuk Kababurun 0 – 2 Emir Kavuzlu / Kemal Şah (8-11, 0-11)

 


Bayanlar Kategorisi

Adriana-Maria Matei / Beata Vaida (ROU) 2 – 0 Busenur Duman / Dilek Baran (11-4, 11-3)

Esra Taştan / Elif Öykü Yenisoy 0 – 2 Ümüş Ünal / Zehra Kübra Kahraman (6-11, 4-11)

Silvia Poszmikova / Eva Elekova (SVK) 1 – 2 Adriana-Maria Matei / Beata Vaida (ROU) (16-14, 9-11, 9-11)

Aleyna Vence / Nursel Yaren Sencel 2 – 0 Ümüş Ünal / Zehra Kübra Kahraman (11-2, 11-3)

Doğa Şahin / Özlem Özmen 0 – 2 Şeyda Nur İşler / Tuğçe Çiğ (9-11, 7-11)

Ümüş Ünal / Zehra Kübra Kahraman 0 – 2 Merve Nezir / Esra Betül Çetin (4-11, 4-11)

Esra Taştan / Elif Öykü Yenisoy 0 – 2 Silvia Poszmikova / Eva Elekova (SVK) (3-11, 4-11)

Busenur Duman / Dilek Baran 2 – 0 Ümüş Ünal / Zehra Kübra Kahraman (11-3, 11-4)

Adriana-Maria Matei / Beata Vaida (ROU) 2 – 0 Aleyna Vence / Nursel Yaren Sencel (11-9, 11-4)

Şeyda Nur İşler / Tuğçe Çiğ 0 – 2 Merve Nezir / Esra Betül Çetin (3-11, 6-11)

Silvia Poszmikova / Eva Elekova (SVK) 2 – 0 Ümüş Ünal / Zehra Kübra Kahraman (11-2, 11-0)

Doğa Şahin / Özlem Özmen 0 – 2 Busenur Duman / Dilek Baran (5-11, 7-11)

Şeyda Nur İşler / Tuğçe Çiğ 0 – 2 Silvia Poszmikova / Eva Elekova (SVK) (8-11, 7-11)

Aleyna Vence / Nursel Yaren Sencel 2 – 0 Busenur Duman / Dilek Baran (11-0, 11-4)

 

Bu sonuçların ardından yarın (19 Şubat 2017 Pazar) oynanacak olan yarı final karşılaşmalarının eşleşmeleri şu şekilde oluştu;

 

Erkekler Kategorisi

09.00   |   Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin – Dündar Yıldırım / Borak Pelenk

09.00   |   Murat Giginoğlu / Sefa Urlu – Emir Kavuzlu / Kemal Şah

 

Bayanlar Kategorisi

09.30   |   Adriana-Maria Matei / Beata Vaida (ROU) – Silvia Poszmikova / Eva Elekova (SVK)

09.30   |   Merve Nezir / Esra Betül Çetin – Aleyna Vence / Nursel Yaren Sencel

 

2017 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı, yarı final karşılaşmalarının ardından, saat 10.00’da erkekler kategorisi, saat 10.30’da bayanlar kategorisi 3’üncülük – 4’üncülük maçlarıyla devam edecek.

Etap, saat 11.00’de oynanacak olan erkekler kategorisi finali ve saat 11.45’te oynanacak olan bayanlar kategorisi final karşılaşmalarıyla sona erecek. Her iki final karşılaşması ve ödül töreni TRT Spor‘dan naklen yayınlanacak.

 

Bu Yazıya Oy Verin