TVF

Bizi Takip Edin

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda Yarı Finalistler Belli Oldu

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda bayanlar ve erkekler kategorisinde yarı finale kalan takımlar, bugün (13 Ocak 2018 Cumartesi) oynanan ana tablo karşılaşmaları sonucunda belli oldu.

Günün sonuçları şöyle;

BAYANLAR KATEGORİSİ
MAÇ & SONUÇ SETLER
Hande Albayrak / Mervenur Oktay 0 – 2 Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli 7-11, 9-11
Zehra Karagöz / Şeyda Nur İşler 1 – 2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 10-12, 11-9, 9-11
Sevcan Eyi / Beyza Dursun 2 – 0 Ümüş Ünal / Dilek Dicle 11-8, 11-9
Başak Bakar / Aysu Ceylan 2 – 0 Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal 11-2, 11-4
Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) 2 – 0 Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli 11-0, 11-5 
Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 0 – 2 Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya) 6-11, 1-11 
Buğra Eryıldız / Aleyna Vence 2 – 0 Sevcan Eyi / Beyza Dursun 11-4, 11-7
Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal 0 – 2 Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya) 6-11, 3-11
Başak Bakar / Aysu Ceylan 2 – 1 Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli  11-6, 6-11, 11-9
Ümüş Ünal / Dilek Dicle 0 – 2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 6-11, 3-11
Zehra Karagöz / Şeyda Nur İşler 0 – 2 Sevcan Eyi / Beyza Dursun 9-11, 6-11
Hande Albayrak / Mervenur Oktay 0 – 2 Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal  7-11, 6-11 
Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) 2 – 0 Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya) 11-5, 11-7
Buğra Eryıldız / Aleyna Vence 2 – 1 Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya) 11-9, 10-12, 11-7
Başak Bakar / Aysu Ceylan 1 – 2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 3-11, 12-10, 6-11
Sevcan Eyi / Beyza Dursun 2 – 1 Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal  6-11, 11-8, 11-5
Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya) 2 – 0 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 12-10, 11-5
Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya) 2 – 0 Sevcan Eyi / Beyza Dursun 11-5, 11-8

Bu sonuçların ardından Buğra Eryıldız / Aleyna Vence, Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya), Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) ve Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya) takımları, bayanlar kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.

 

 

ERKEKLER KATEGORİSİ
MAÇ & SONUÇ SETLER
Piotr Groszek / Tomasz Cwiertnia (Polonya) 1 – 2 Enrico Lupatelli / Michele Maines (İtalya) 11-6, 16-18, 7-11
Borak Pelenk / Burak Balıbey 0 – 2 Adem Mert / Ali Berke Sağır 6-11, 8-11
Bogdan Necula / Farcas Tudorel (Romanya) 0 – 2 Arnis Uzuls-Petrovskis / Valerijs Tolkacovs (Letonya) 10-12, 16-18
Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya) 2 – 0 Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 11-7, 11-9
Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre) 0 – 2 Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya) 7-11, 10-12
Kerimhan Kaynak / Muhittin Berker Koçer 0 – 2 Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş 3-11, 7-11 
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 0 – 2 Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan) 6-11, 12-14
Maxim Van Haesendonck / Wannes Cornelis (Belçika) 0 – 2 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya) 8-11, 9-11
Enrico Lupatelli / Michele Maines (İtalya) 0 – 2 Adem Mert / Ali Berke Sağır 11-13, 8-11
Arnis Uzuls-Petrovskis / Valerijs Tolkacovs (Letonya)  0 – 2 Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya) 10-12, 6-11
Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya) 1 – 2 Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş 8-11, 13-11, 12-14
Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan) 0 – 2 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya) 7-11, 10-12
Maxim Van Haesendonck / Wannes Cornelis (Belçika) 1 – 2 Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 11-6, 8-11, 5-11
Kerimhan Kaynak / Muhittin Berker Koçer 0 – 2 Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre) 8-11, 6-11
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2 – 0 Bogdan Necula / Farcas Tudorel (Romanya) 11-9, 11-6
Borak Pelenk / Burak Balıbey 2 – 1 Piotr Groszek / Tomasz Cwiertnia (Polonya) 12-10, 9-11, 13-11
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 2 – 0 Arnis Uzuls-Petrovskis / Valerijs Tolkacovs (Letonya)  11-9, 11-5
Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre) 2 – 0  Enrico Lupatelli / Michele Maines (İtalya)  11-8, 11-8
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 1 – 2 Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan) 13-11, 4-11, 9-11
Borak Pelenk / Burak Balıbey 1 – 2 Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya) 12-10, 6-11, 5-11
Adem Mert / Ali Berke Sağır 2 – 1 Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya) 9-11, 11-9, 12-10
Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş 0 – 2 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya) 6-11, 8-11
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 2 – 1 Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre) 11-7, 8-11, 11-6
Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan) 0 – 2 Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya) 9-11, 6-11
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 0 – 2 Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş Hükmen
Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya) 2 – 0 Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya) 11-3, 11-6

Bu sonuçların ardından Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya), Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya), Adem Mert / Ali Berke Sağır ve Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş takımları, erkekler kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.

 

 

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda yarının (14 Ocak 2018 Pazar) programı şöyle;

KATEGORİ

SAAT MAÇ YAYIN
ERKEKLER YARI FİNAL 10.30 Adem Mert / Ali Berke Sağır – Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş

 

ERKEKLER YARI FİNAL

10.30 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya) – Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya)  
BAYANLAR YARI FİNAL 11.00 Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) – Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya)

 

BAYANLAR YARI FİNAL

11.00 Buğra Eryıldız / Aleyna Vence – Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya)  
ERKEKLER BRONZ MADALYA 11.30  

 

BAYANLAR BRONZ MADALYA

12.00    
BAYANLAR FİNAL 13.00  

TRT SPOR

ERKEKLER FİNAL

13.50   TRT SPOR
Bu Yazıya Oy Verin