Düzceler ve Uzun’dan Maç Değerlendirmesi

U17 Erkekler Voleybol Avrupa Şampiyonası’nda, gruptaki son maçında Yunanistan’ı 3-2 yenerek yarı finale çıkan Milli Takımımız’ın oyuncusu Serhat Fatih Uzun ile Takımımız’ın antrenörü Hüseyin Düzceler maç sonrası görüşlerini paylaştılar. 

Takıma 4’ü bloktan olmak üzere 17 sayıyla önemli katkıda bulunan Serhat Fatih Uzun “Grubumuzda savaşan takımlar vardı, tunuvada şansı olmamasına rağmen maçı bırakmayan Yunanistan karşısında kendi hatalarımızla maçı 3-2’ye getirdik. Her maçtan önemli deneyimler kazandık. Şimdi yarı finaldeyiz, rakibimiz ikinci grubun birincisi İtalya. Bundan sonraki her maçımızda daha dikkatli ve hatasız oynamak zorundayız. Konyalılar’ı maçlarımıza bekliyoruz” dedi. 

Takımın Başantrenörü Hüseyin Düzceler ise şunları söyledi: “İlk hedefimize ulaştık ve yarı finaldeyiz. Maçta çok hata yaptık ve hatalarımızla maçı uzattık. Zaman zaman soğukkanlılığımızı kaybettik. Önemli ve tansiyonu yüksek bir turnuva oldu. İyi rakiplerimiz vardı. Rakibimiz İtalya karşısında kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” 

Yarı final maçları 10 Temmuz 2017 Pazartesi günü yapılacak.

Bu Yazıya Oy Verin