Maçın En Skoreri Gürbüz ve Başantrenör Düzceler Bulgaristan Maçını Değerlendirdi

U17 Erkekler Voleybol Avrupa Şampiyonası dördüncü karşılaşmasında, Bulgaristan’ı 3-1 yenerek, önemli bir galibiyet elde eden ve puanını dokuza çıkaran Milli Takımımız averajla ikinci sırada yer alıyor.

Maçın 23 sayı ile en skoreri Kaan Gürbüz ve Takım’ın Başantrenörü Hüseyin Düzceler maçla ilgili görüşlerini paylaştı.

Kritik ve önemli bir maçı kazandıkları için çok mutlu olduklarını belirten Kaan Gürbüz “Gruptaki dördüncü maçımızı Şampiyonanın en güçlü ekiplerinden Bulgaristan ile yaptık. Maçın başından sonuna kadar takım olarak kontrollü oynadık. Takım oyunu oynuyoruz. Bu maçın en skoreri ben olabilirim ama aldığım her sayıda takım arkadaşlarımın büyük katkısı ve emeği var. Takım arkadaşlarıma, antrenörlerime ve bizi destekleyen tüm Konyalı voleybol severlere çok teşekkür ederim. Yunanistan ile yapacağımız maçta da Konyalılar’ın desteğini bekliyoruz” dedi.

Takımın Başantrenörü Hüseyin Düzceler ise şunları söyledi: “Kazanmamız gereken çok önemli bir maçı kazandık. Grubun yenilgisiz takımı Bulgaristan’ı puan kaybetmeden yenmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu maçta da bizi yalnız bırakmayan, destekleriyle gücümüze güç katan Konyalı voleybol severlere çok teşekkür ederiz. Grubun son maçını yarın, Yunanistan ile yapacağız ve Konyalılar’ın desteğini yine bekliyoruz.”

Sanatçıdan Sporcuya Destek

U17 Erkek Voleybol Milli Takımımız’ın Bulgaristan Milli Takımı ile oynadığı karşılaşmayı ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay ile birlikte izledi.

Direniş Karatay filmi için Konya’da bulunan Mehmet Aslantuğ maç sonrası sahaya inerek takımı kutladı. Aslantuğ “Milli Takımımız’ın daha önce oynadığı maçları da, çok istememe karşın yoğun geçen film çekimlerimiz nedeniyle seyredemedim. Bugün programda değişiklik yaptık. Bulgarlar da grubun sıkı takımıymış. Puan kaybetmeden kazanmak bizi çok mutlu etti, tüm ekibi tebrik ederim. Yarınki program izin verirse, yine burada olmayı çok isterim” dedi.

Bu Yazıya Oy Verin