Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley Grup Etabı Karşılaşmaları Başlıyor

AXA Sigorta Kupa Voley kadınlar kategorisinde heyecan, 28-30 Eylül 2021 tarihleri arasında oynanacak grup etabı karşılaşmaları ile başlayacak.

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley’de gruplar ve maç programı şu şekilde:

A GRUBU MAÇ PROGRAMI / BURSA
TARİH SAAT MAÇ YAYIN
28 Eylül Salı 16.00 Türk Hava Yolları – Bolu Bld. TVF Voleybol TV
28 Eylül Salı 18.30 Yeşilyurt – PTT TVF Voleybol TV
29 Eylül Çarşamba 16.00 PTT – Türk Hava Yolları TRT Spor Yıldız
29 Eylül Çarşamba 18.30 Bolu Bld. – Yeşilyurt TRT Spor Yıldız
30 Eylül Perşembe 12.00 PTT – Bolu Bld. TVF Voleybol TV
30 Eylül Perşembe 14.30 Türk Hava Yolları – Yeşilyurt TVF Voleybol TV

 

B GRUBU MAÇ PROGRAMI / İZMİR
TARİH SAAT MAÇ YAYIN
28 Eylül Salı 16.00 Eczacıbaşı Dynavit – Mert Grup Sigorta TVF Voleybol TV
28 Eylül Salı 18.30 Galatasaray HDI Sigorta – Karayolları TVF Voleybol TV
29 Eylül Çarşamba 16.00 Karayolları – Eczacıbaşı Dynavit TVF Voleybol TV
29 Eylül Çarşamba 18.30 Mert Grup Sigorta – Galatasaray HDI Sigorta TVF Voleybol TV
30 Eylül Perşembe 12.00 Karayolları – Mert Grup Sigorta TRT Spor Yıldız
30 Eylül Perşembe 15.00 Eczacıbaşı Dynavit – Galatasaray HDI Sigorta TRT Spor Yıldız

 

C GRUBU MAÇ PROGRAMI / ANKARA
TARİH SAAT MAÇ YAYIN
28 Eylül Salı 16.00 Nilüfer Bld. – Sarıyer Bld. TRT Spor Yıldız
28 Eylül Salı 18.30 Aydın B.Şehir Bld. – Kuzeyboru TRT Spor Yıldız
29 Eylül Çarşamba 16.00 Kuzeyboru – Nilüfer Bld. TVF Voleybol TV
29 Eylül Çarşamba 18.30 Sarıyer Bld. – Aydın B.Şehir Bld. TVF Voleybol TV
30 Eylül Perşembe 12.00 Kuzeyboru – Sarıyer Bld. TVF Voleybol TV
30 Eylül Perşembe 14.30 Nilüfer Bld. – Aydın B.Şehir Bld. TVF Voleybol TV

TVF Voleybol TV’yi izleyebilmek için tıklayınız.

AXA Sigorta Kupa Voley Grup Etabı Statüsü
2020-2021 sezon sıralamasına göre (1.VakıfBank, 2.Fenerbahçe Opet hariç) diğer takımlar serpantin usulüne göre 4’erli 3 gruba ayrılır. Gruptaki takımlar Federasyonca belirlenen illerde tek devreli lig usulü turnuva maçları oynarlar. Grup maçları sonunda, gruplarında 1. ve 2. olan toplam 6 takım çeyrek finale yükselir.

Bu Yazıya Oy Verin