İlk Haftanın Hakemleri Açıklandı

2021 – 2022 sezonu, Misli.com Sultanlar Ligi’nde 8 Ekim cuma günü, AXA Sigorta Efeler Ligi’nde ise 9 Ekim cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarda başlayacak.

İlk hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler şu şekilde:

2021 – 2022 MİSLİ.COM SULTANLAR LİGİ 1. HAFTA MAÇLARI
Saat Salon TV 8 EKİM CUMA Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
16.00 Karaçayır TRT Spor Yıldız Bolu Bld. Fenerbahçe Opet Yasin Okumuş Serap Kuka Cihat Fırıncıoğlu
Saat Salon TV 9 EKİM CUMARTESİ Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
15.00 TVF Başkent Misli.Com Web ve Mobil TV Mert Grup Sigorta Karayolları Erkan Sarı Umut Maden Nihat Ermihan
13.00 TVF Cengiz Göllü TRT Spor Yıldız Nilüfer Bld. Eczacıbaşı Dynavit Sadettin Deneri Ahmet Oğuzhan Ünal Yaşar Fikret Mumcu
17.00 Bahçeköy Orman Fakültesi Misli.Com Web ve Mobil TV Sarıyer Bld. Kuzeyboru Ebru Kaya Aylin Turnaoğlu Sakine Tayanç
14.00 TVF Burhan Felek Vestel Misli.Com Web ve Mobil TV Galatasaray HDI Sigorta PTT İlhami Şenyurt Mehmet Gül Bülent Bozkurt
17.00 TVF Burhan Felek Vestel Misli.Com Web ve Mobil TV Türk Hava Yolları Aydın BBSK Seçkin Yener Mehmet Topal Hikmet Ay
13.00 VakıfBank Misli.Com Web ve Mobil TV VakıfBank Yeşilyurt Caner Çildir Esat Danzili Ümit Sokullu

 

2021 – 2022 AXA SİGORTA EFELER LİGİ 1. HAFTA MAÇLARI
Saat Salon TV 9 EKİM CUMARTESİ Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
14.00 Bingöl Karşıyaka Spor Salonu Misli.Com Web ve Mobil TV Bingöl Solhan Spor Yeni Kızıltepe Spor Tuncay Kandemir Hüseyin Okumuş Rıdvan Bozyiğit
Saat Salon TV 10 EKİM PAZAR Başhakem Yardımcı Hakem Gözlemci
14.00 Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu Misli.Com Web ve Mobil TV Avşar Maden Suyu Afyon Belediye Yüntaş Arkas Spor Bilal Çağlar Adem Türkmen Nurten Keskin
15.00 TVF Başkent Voleybol Salonu Misli.Com Web ve Mobil TV Spor Toto Halkbank Zeki Bocutcu Meryem Tekol Pelenk Çetin Ok
17.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu Misli.Com Web ve Mobil TV Galatasaray HDI Sigorta Ziraat Bankkart Nurper Özbar Recep Karakoç Erdal Fındık
15.00 Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi Misli.Com Web ve Mobil TV ALTEKMA Bursa Büyükşehir Belediyespor Cihat Küçükboyacı Eyüpcan Kayışoğlu Hakan Gürsu
14.00 Şırnak Spor Salonu TRT SPOR Yıldız Cizre Belediyespor Fenerbahçe HDI Sigorta Ozan Çağı Sarıkaya Kadir Girente Ahmet Çelik
15.30 Ali Yücel Spor Salonu Misli.Com Web ve Mobil TV Tokat Belediye Plevne Sorgun Belediyespor Yavuz Akdemir Sema Kayıkçı İbrahim Tarun

 

Bu Yazıya Oy Verin