Yeni MHGK İlk Toplantısını Yaptı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) ilk toplantısını, TVF İstanbul ofisinde gerçekleştirdi. Hafta sonunda iki gün süren toplantının ilk gününde yeni Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) üyeleri, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF As Başkan Ahmet Göksu ve TVF Yönetim Kurulu Üyesi Kurtaran Mumcu ile bir araya geldiler.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve As Başkan Ahmet Göksu’nun katıldığı toplantının ilk gününde, görev bölümü yapılarak, Aziz Yener başkanlığındaki yeni MHGK’da Başkan Vekili İstanbul Bölgesi’nden Kazım Güleken, Genel Sekreter Ankara bölgesinden Eyüp Bostancı oldu.

Her ay düzenli olarak yapılacak TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu toplantılarının ilkinde; teknik ve idari konuların yanı sıra 2017-2018 sezon öncesi gözlemci ve hakem bilgilendirme seminerleri, gelecek sezon yapılması düşünülen Ulusal Aday Hakem seminerlerinin durumu ve yeri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Hakem performanslarının daha üst seviyeye çıkarılması için yapılması gerekenler ile aday hakem kurslarının görüşüldüğü toplantı, fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK)

Aziz Yener (Ankara) Başkan
Kazım Güleken (İstanbul) Başkan Vekili
Eyüp Bostancı (Ankara) Genel Sekreter
Aydın Ay (İstanbul) Üye
Enver Çinpolat (Gaziantep) Üye
Ersin Altıparmak (İzmir) Üye
İbrahim Tarun (Tokat) Üye
Meral Taşpınar (Konya) Üye
Sevda Güler (Bursa) Üye

 

Bu Yazıya Oy Verin