2018 Pro Beach Tour İzmir’de Başlıyor

Pro Beach Tour Logo

2018 TVF Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour, 30 Mart-1 Nisan tarihleri arasında TVF’nin İzmir Alsancak Plaj Voleybolu kortlarında erkekler ve bayanlar kategorilerinde düzenlenecektir. Toplamda 10.000 TL para ödülünün dağıtılacağı turnuvaya kayıtlar 21 Mart 2018 tarihi itibari başlamıştır. Kayıtlar, 29 Mart’a kadar devam edecektir. Turnuvaya katılım için tüm sporcuların sistemden lisans işlemlerini yapmış olmaları gerekmektedir. Bu turnuva, Pro Beach Tour ve FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu puanı verecektir. TVF Pro Beach Tour sene sonu para ödülü sıralamasına da otomatik olarak puan vermektedir.

Lisans için gerekli evraklar:

  • plaj.tvf.org.tr üyeliği (sisteme üye olanların yeniden yapmasına gerek yoktur)
  • 100 TL Plaj Voleybolu lisans ücreti (Senelik bir defaya mahsustur ve tüm sporcuların ödemesi gerekmektedir. Kayıt yaptıran sporculara gönderilecek online ödeme linki ile lisans ücreti ödemeleri artık kredi kartı ile yapılacaktır.)
  • Son 3 hafta içinde alınmış sağlık raporu
  • Sporcu Taahhütnamesi (alanda çıktısı organizasyon tarafından verilecektir ve alanda imzalanacaktır)
  • Kimlik Fotokopisi (Daha önce sisteme yüklenmediyse, sporcular plaj.tvf.org.tr’deki sayfalarında bulunan doküman ekle kısmından ekleyecektir.)

Organizasyon ile ilgili diğer tüm bilgiler plaj.tvf.org.tr sayfasında yer almaktadır. PRO BEACH TOUR 2018 takviminin tamamı daha sonra ayrıca duyurulacaktır.

Bu Yazıya Oy Verin