Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley Grup Etabı Karşılaşmaları Başlıyor

AXA Sigorta Kupa Voley erkekler kategorisinde heyecan, 1-3 Ekim 2021 tarihleri arasında oynanacak grup etabı karşılaşmaları ile başlayacak.

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley’de gruplar ve maç programı şu şekilde:

A GRUBU MAÇ PROGRAMI / İZMİR
TARİH SAAT MAÇ YAYIN
1 Ekim Cuma 16.00 Galatasaray HDI Sigorta – Cizre Bld. TVF Voleybol TV
1 Ekim Cuma 18.30 Bursa B.Şehir Bld. – Bingöl Solhan Spor TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi 17.30 Cizre Bld. – Bursa B.Şehir Bld. TRT Spor Yıldız
2 Ekim Cumartesi 20.00 Bingöl Solhan Spor – Galatasaray HDI Sigorta TRT Spor Yıldız
3 Ekim Pazar 13.00 Bingöl Solhan Spor – Cizre Bld. TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar 15.30 Galatasaray HDI Sigorta – Bursa B.Şehir Bld. TVF Voleybol TV

 

B GRUBU MAÇ PROGRAMI / ANKARA
TARİH SAAT MAÇ YAYIN
1 Ekim Cuma 15.00 Arkas Spor – Yeni Kızıltepe Spor TRT Spor Yıldız
1 Ekim Cuma 17.30 Altekma – Sorgun Bld. TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi 14.00 Sorgun Bld. – Arkas Spor TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi 16.30 Yeni Kızıltepe Spor – Altekma TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar 12.00 Sorgun Bld. – Yeni Kızıltepe Spor TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar 14.30 Arkas Spor – Altekma TVF Voleybol TV

 

C GRUBU MAÇ PROGRAMI / İSTANBUL
TARİH SAAT MAÇ YAYIN
1 Ekim Cuma 16.00 Halkbank – Avşar Maden Suyu Afyon Bld. Yüntaş TVF Voleybol TV
1 Ekim Cuma 18.30 Spor Toto – Tokat Bld. Plevne TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi 14.00 Tokat Bld. Plevne – Halkbank TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi 16.30 Avşar Maden Suyu Afyon Bld. Yüntaş – Spor Toto TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar 12.00 Tokat Bld. Plevne – Avşar Maden Suyu Afyon Bld. Yüntaş TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar 15.00 Halkbank – Spor Toto TVF Voleybol TV

TVF Voleybol TV’yi izleyebilmek için tıklayınız.

AXA Sigorta Kupa Voley Grup Etabı Statüsü
2020-2021 sezon sıralamasına göre (1.Ziraat Bankkart, 2.Fenerbahçe HDI Sigorta hariç) diğer takımlar serpantin usulüne göre 4’erli 3 gruba ayrılır. Gruptaki takımlar Federasyonca belirlenen illerde tek devreli lig usulü turnuva maçları oynarlar. Grup maçları sonunda, gruplarında 1. ve 2. olan toplam 6 takım çeyrek finale yükselir.

Bu Yazıya Oy Verin