Antrenör Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonunun birlikte düzenleyeceği 2021-2022 sezonu Üst Düzey Gelişim Telafi Semineri / Vize Semineri 22 Kasım 2021 Pazartesi günü online olarak yapılacaktır.

26 Eylül 2021 tarihinde yapılan üst düzey gelişim seminerine katılan antrenörler bu seminere katılmayacaklardır.

Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer eksikliği olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

Seminere katılmayan antrenörlerin 2021-2022 sezonu vize işlemleri yapılmayacaktır.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (500 TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

Başvurular, 18 Kasım 2021 perşembe günü saat 10.00’da başlatılacak ve 19 Kasım 2021 Cuma günü saat 18:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

Seminer Programı:

22 Kasım 2021 Pazartesi – Saat 20:30

Program Moderatörü – TVF Eğitim Kurulu Koordinatörü, Prof. Dr. Selda BEREKET YÜCEL

Prof. Dr. Cengiz KARAGÖZOĞLU “Voleybolda Yüksek Performans Psikolojisi”

* Eğitim Zoom Meet programı ile yapılacak olup; seminer günü saat 18:00’den önce kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminer onay işlemi; seminere katılan antrenörlerin Zoom eğitimi bitiminde yoklama listesi alınarak seminer onaylanacaktır.
Bu Yazıya Oy Verin