TVF
Bizi Takip Edin

 

Evrak Adı Açıklama
Hesap Bildirim Formu Her maç bordroya eklenmesi gereken hakem, gözlemci ve mutemet için hesap bildirimi
Mutemetlik Bildirim Formu İl Müdürlükleri tarafından onaylanıp federasyona gönderilecek
Sultanlar-Efeler Ligi Bordro Sultanlar ve Efeler Ligi maçları için bordro
1.Lig Bordro 1.Lig maçları için bordro
2.Lig Bordro 2.Lig maçları için bordro
Bölgesel Lig Bordro Bölgesel Lig maçları için Bordro
Altyapı Bordro Altyapı grup ve Türkiye Şampiyonaları için Bordro
Hesap No Bildirimi Hesap bildirim ve hesap değişiklik dilekçesi (Fax: 0312 221 40 10)
IBAN No Bildirim Formu Diğer Bankalara EFT için (Fax: 0312 221 40 10)
Yol Ücreti Bildirimi Oynanmış maçlar için yol+yevmiye bildirim dilekçesi (Fax: 0312 221 40 10)

Not: Oynanmış maçlar için sonradan yapılan bildirimlerin ödemeleri dilekçe geldikten sonra 1-2 Ay içinde hesaplara geçer. Telefonla Hesap bildirimi alınmamaktadır. Ödemelerle ilgili tüm sorunlarınız için dilekçeyle başvurunuz. faks: 312 221 40 10)

* Tahakkuk işlemleri için telefon ile aramayınız. Matbu dilekçeleri kullanınız.

2017-2018 Sezonu

Dosya Ödeme Zamanı Açıklama
Ödeme Listesi (Dosyayı indirmek için tıklayınız ve bekleyiniz) 16.02.2018
Saat:19.30
01 Eylül 2017 – 31 Ocak 2018  tarihleri arası oynanan maçlar. Dilekçeler işlendi. Ocak Ayı lig müsabakalarında eksik yatan yevmiyeler için dilekçe göndermenize gerek yoktur. otomatik olarak eksik olanlar 16.2.2018 dosyasına eklenmiştir.

il ve ilçelerde yapılan müsabakalarda o ilin hakem-gözlemcilerine yevmiye ödemesi yapılmamaktadır. sezon başından itibaren kontrol sağlanmış fazla yevmiye alanların ücretleri sonraki maçlarda kesilecektir.

2017-2018 tahakkuk listeleri 01.11.2018 tarihine kadar itiraz ve düzeltme için yayında kalır.

Notlar:

  • Tahakkuk ödemelerinde elektronik sisteme geçilmiştir. Yeni sistemde tahakkuk onayları ve girişleri eski sistemde olduğu gibi gözlemciler tarafından yapılmaktadır.
  • Yukarıda linki bulunan Excel dosyasının “durum” bilgisinde yazan tarih aralığında müsabakanız var ama ödeme dosyada bulamıyorsanız müsabakanın gözlemcisi tahakkuk işlemini yapmamış anlamındadır. Müsabaka var ama isminiz yok ise gözlemci tahakkuk girişinizi yapmamış anlamındadır.
  • Ödeme dosyasında sarı ile işaretlenmiş satırlar hesap bilgileri hatalı girdiklerini göstermektedir. Hesap Bilgisi düzeltmesini sistemden kendileri yapacaktır.
  • Federasyonumuz tarafından gerçekleştirilen görev ödemeleri için yeni açılan hesaplarda TEB şube görevlisine, hesabın “Türkiye Voleybol Federasyonunun Ankara Kızılay Şube 30567 nolu hesabına bağlı maaş sistemine kurum kodu tanımı yapılarak işlenmesi” uyarısının yapılması gereklidir.
  • Deplasman görevlerine gidiş-dönüş için ödenen otobüs bilet fiyatları rayiç bedellere göre kontrol edilmektedir. Beyan ettiğiniz otobüs bedelinden düşük fiyat hesabınıza geçmiş ise, dilekçe ile otobüs biletini TVF’ye göndermeniz gerekmektedir. Yevmiye ödemeleri görevli olduğunuz günün 1 gün öncesi ve 1 gün sonrası için ödenmekte olup, bu günlerde TVF göreviniz var ise yevmiyeniz yarım ödenir veya hiç ödenmez.
  • Tahakkuklarla ilgili sorunlarınız için dilekçe veya yukarıda linkleri verilmiş formları kullanınız. Telefonla aramayınız.